• חן שרפי
  חן שרפי

  אחרי עבודת תחקיר בפייסבוק וביקור אצל מספר מעצבים, הגעתי לסטודיו רומן בלבן בתל אביב. פגשתי את המעצבת ארנה והסברתי לה מה הסגנון הכללי שלי. מדובר במעצבת מדהימה, קשובה ושנעים להיות בחברתה. ארנה הגשימה לי את החלום והייתה איתי מתחילת התהליך ועד סופו"

 • ליאת קצב
  ליאת קצב

  אתחיל בזה שתמיד הרגשתי שאם אני אלבש שמלת כלה זה יראה עליי מגוחך.. כמו תחפושת. רומן בלבן ניפץ כל מחשבה שכזו... !! השמלה שנבחרה והתוצאה הסופית הייתה כאילו השמלה הזו המתינה לי כל חיי..... וזו הגדולה של ארנה! טביעת העין שלה, טוב הטעם והיחס המדהים הם אלו שהופכים את החוויה של שמלת הכלה שלך לבלתי נשכחת! התאהבתי בארנה ובשמלה ובעיקר אהבתי את עצמי בשמלה הנפלאה שלה... אז אם זה לא היה ברור עד עכשיו.. מומלץ! מומלץ! מומלץ!

 • דנית מאיר
  דנית מאיר

  ארנה - מה יש להגיד? ראשית, אציין כי בסיבוב השמלות שלי עברתי בשישה מקומות, ורומן בלבן היה המקום השני בו ביקרתי. לאחר מכן, כל שאר המקומות נועדו רק על מנת לאשש את הבחירה שלי, שכן בלבי ידעתי כבר שככל הנראה אצל ארנה אסגור. עוד באותו היום חזרתי לארנה וסגרנו. לגבי העיצוב, הפשטות והייחודיות של השמלה שבחרתי לא אכביר במילים כיוון שהכל גלוי בקטלוגים השונים, וכמובן שעל טעם ועל ריח אין להתווכח. לדעתי ולדעת רבים אחרים השמלה היתה יפהפיה ומעוצבת בפשטות וטוב טעם, בסגנון מלכותי משהו, וגרפה מחמאות רבות. אני הרגשתי בה יפה מאי פעם. ולגבי ארנה - כאן יש לי המון לספר ולתאר - שארנה אישה מקסימה, לבבית, אמיתית,יודעת את העבודה מה שנקרא, כלומר הניסיון ניכר ממנה באופן בולט, "לא דופקת חשבון" (וזה נאמר בחיוב בלבד) ושמרגישים איתה בנוח החל מהשנייה הראשונה. כבר בטלפון הרגשתי את זה, והדבר אכן התאמת במפגש פנים מול פנים. ההרגשה עם ארנה היא שאכפת לה מהחתונה שלי כאילו הייתי קרובה לה, החל מהתכשיטים ועד לסנדלים שאבחר. אצל ארנה הייתי בארבע מדידות ובכל אחת ואחת מהן נהניתי מאד, כי שוב, הכל היה ברוח טובה ובחום רב עם דגש על כל פרט ופרט. לסיכום - מחווית השמלה נהניתי מכל רגע ורגע, וזה בזכות ארנה.